. आज थप १ हजार १ सय ५४ जना कोरोना सन्क्रमित::Online News
अषोज ६, २०७८ बुधबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ५ गते , सोमबार

आज थप १ हजार १ सय ५४ जना कोरोना सन्क्रमित


भोजपुर असोज ५
सोमबार नेपालमा १ हजार १ सय ५४ जना कोरोना सन्क्रमित थपिएका छन । स्वास्थ तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रबक्ता डा जागेश्वर गौतमका अनुसार देश भरका प्रगोगशालामा ९ हजार ५ सय ३३ जनाको नमुना परिक्षण गर्दा काठमाडौ उपत्यका मा ६ सय ७४ सहित देस भर १ हजार १ सय ५४ जनाको नमुना पोजेटिभ पाइएको छ ।
स्वास्थ तथा जनसंख्या मन्त्रलायका तथ्यांक अनुसार आज सम्म कुल सन्क्रमितको संख्या ६५ हजार २ सय ६७ पुगेको छ । त्यि मध्य ४सय २७जनाको मृत्यु भएको छ भने ४७ हजार २ सय ३८ जनाको मृत्यु भएको छ । आज थप १६ जनाको मृत्यु भएको छ भने १ हजार ५ जना कोरोना मुक्त भएका छन । आज ज्यान गुमाउने झापाका ७२ बर्षिय पुरुष ,सुनसरिका ४९ बर्षक पुरुष ,पर्सामा ८८ बर्षका पुरुष ,भक्तपुरमा ६२ र ८४ बर्षका पुरुष ,काठमाडौ मा ५८ र ७३ बर्षका पुरुष ,मकवानपुरमा १७ बर्षकि युवती ,ललितपुरमा ५८ बर्षकि महिला र ६१ बर्षका पुरुष , चितवनमा ५५ बर्षको पुरुष ,दोलखामा ५२ बर्षकि महिला,रुपन्देहीम ६७ बर्षका पुरुष ,बाकेमा ५० र ५९ बर्षका पुरुष रहेका छन ।
अहिले सन्क्रमितको संख्या १७ हजार ६ सय ११ पुगेको छ भने ७ हजार ४ सय ३ जना क्वारेन्टिनमा छन । सन्क्रमितक्क संख्या मध्य १ सय १६ जनाको आओसियुमा उपचार भैरहेको छ भने ३१ जनाको भ्यन्टिलेटरमा उपचार भै रहेको छ । आज सम्म ९लाख २३ हजार ८ सय २३ जनाको पिसिआर विधि बाट कोरोनाको परिक्षण गरिएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

हालसम्म ८ सय १३ जना पत्रकार कोरोना संक्रमित

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

सुरक्षाकर्मिमा बढ्दो कोरना संक्रमण

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २४ गते , बुधबार

उप-मेयरको सवारी खनारमा दुर्घटना

प्रकाशित मिती : २०७७ कात्तिक २० गते , बिहिबार

सिफारिस

फेरि होला त ? लकडाउन के भन्छन विशेषज्ञ

प्रकाशित मिती : २०७७ चैत्र १२ गते , बिहिबार

इटहरी र खनार बिचमा सवारी दुर्घटना

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख १२ गते , आइतबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: