. एन्टिजोन प्रबिधिबाट अब २ हजारमै कोरोना भए नभएको पुष्टि गरिने::Online News
असार ९, २०७८ बुधबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २८ गते , आइतबार

एन्टिजोन प्रबिधिबाट अब २ हजारमै कोरोना भए नभएको पुष्टि गरिने


भोजपुर २८

कागेश्रोरी मनोहरा नगरपालिकाले पहिलो पटक नया प्रबिधि बाट कोरोना परिक्षण गर्ने भएको छ । नेपाल सरकारबाट मान्यता प्राप्त एन्टिजेन प्रबिधिबाट २ हजारमै कोरोना परिक्षण गरिने भएको हो । नगरपालिका ६ स्थित मुलपानी नगर अस्पताल बाट असोज १ गते देखि सेवा सुरु गरिने नगरपालिका मेयर कृष्णहरि थापाले जानकारी दिए।
`नगरपालिकाले नेपालमा पहिलो पट्क एन्टिजेन प्रबिधी बाट दुई हजारमै परिक्षण गर्न गहिरहेका छौ उनले भने’ मुलपानी नगर अस्पतालबाट यो सेवा असोज एक गते देखि सुरु हुदै छ । रिपोर्ट आउनको लागि रिपोर्ट आउनको लागि २४ घन्टा नकुर्नु पर्ने यो सेवा सस्तो सरल र छिटो भरपर्दो हुने बिश्वास लिएका छौ
उनले एन्टिजोन प्रबिधिबाट कोरोना परिक्षण गर्न चाहाने जो- कोहिलाइ मुलपानी नगर अस्पतालमा सम्पर्ग राख्न समेत उनले अपिल गरेका छ्न । यश अधि नगरपालिकाले नगरपालिकाको लागि निशुल्क रुपमा सेवा दिदै आइरहेको थियो ।
यहि भदै २५ गते स्वास्थ तथा जनसंख्या मन्त्रालयले कोरोना भाइरस भए नभएको पत्ता लगाउनको लागि द्रुत गतिमा एन्टिजोन प्रबिधी परिक्षण किट्ले स्वीकृती दिने निणय गरेको थियो । पिसिआर महँगो र परिक्षण लामो विधि र रिपोर्ट आउन लामो समय लाग्ने भए पछि एन्टिजोन बिधिबाट परिक्षण गर्न लागेको बताए ।
नगरपालिकामा शुक्रबारबाट १८२ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । जसमध्ये ११४ जनाको डिस्चार्ज भएका छन भने हाल सम्म कोरोनाको कारण एक जनाको मृत्यु भएको छ । १६ जना सकृय बिरामी रहेको नगरपालिकाले जनाएको छ । ९र ६ नम्बर वडामा कोरोना सन्क्रमित बढी देखिएको छ । नगरपालिकाका अनुसार ९ जना नगर अस्पतालको आइसोलेसनमा छन भने ३७ जना होम आइसोलेसनमा रहेका छन ।
कागेव्श्ररि मनोहर नगरपालिकाले पहिलो पटक नया प्रबिधिबाट कोरोना परिक्षण गर्ने भएको छ । नेपाल सरकार बाट मान्यता प्राप्त एन्टिजोन प्रबिधीबाट २ हजारमै कोरोना परिक्षण गर्न लागेको हो । नगरपालिका ६ स्थित मुलपानी नगर अस्पताल बाट असोज १ गते बाट यो सेवा नगरपालिकाका मेयर कृष्णहरि थापाले जानकारी दिए । नगरपालिकाले पहिलो पटक एन्टिजोन प्रबिधी बाट परिक्षण गरिएको हो।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

कविता महोत्सवमा प्रथम भएकी कविता राइको यस्तो थियो कबिता

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

कबिता महोत्सव २०७८ मा भोजपुरकि कविता राई प्रथम

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

भिरबाट लडेर वडा सदस्यको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

भोजपुरमा चौथोपटक फेरि थपियो निषेधाज्ञा

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

साताको लोकप्रिय

सरकारले अब लकडाउन न गरि स्वयंसेवक युवा परिचालन गर्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ४ गते , आइतबार

div class="fb-page" data-href="https://m.facebook.com/Siddhakali20/" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true">Siddhakali media

झापामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २२ गते , शनिबार

भोजपुरका स्थानियतह हरु जुटे कोभिड अस्पताल निर्माणमा

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २८ गते , बुधबार

सिफारिस

समयमै रगत नपाउदा अकालमै गयो सुत्केरीको ज्यान

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २८ गते , मंगलबार

आइतबार भोजपुरको कोरोना अपडेट

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १६ गते , आइतबार

भोजपुर सदरमुकाममा आगलागी १ घर जलेर पुर्ण रुपमा नष्ट

प्रकाशित मिती : २०७७ माघ १९ गते , सोमबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: