. प्रदेश १ को सम्पुर्ण कोरोना सम्बन्धि विवरण::Online News
असार १, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २७ गते , शनिबार

प्रदेश १ को सम्पुर्ण कोरोना सम्बन्धि विवरण


प्रदेश नम्बर १ मा बुधबार ७७कोरोना सन्क्रमित थपिएका छन ।यो संगै प्रदेश नम्बर १ मा ४ हजार ६सय ९६पुगेको छ। सुनसरी जिल्लामा १४, मोरङमा ६२ र उदयपुरमा १ जनामा संक्रमण देखिएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जानकारी दिइएको छ ।
यस्तै आज थप ३ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्युु हुनेमा मोरङ बिराटनगरका १ पुरुष ,ग्रामथानकि १ महिला र रामधुनिका १ पुरुषको मृत्यु भएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जानकारी दिइएको छ ।यस्तै प्रदेश १ मा मृत्युु हुनेको संख्या ४७ पुगेको छ ।
मन्त्रालयको तथ्यांक अनुसार आज बिराटनगरमा ४६ जनामा संक्रमण देखिएको छ । संक्रमण देखिनेमा २५ पुरुष २१ महिला , सुनसरी को इटहरीम २ महिला ६ पुरुष , दुहबिमा १ पुरुष , ग्रामथानका १ पुरुष ,बुढीगंगाकि ५महिला ५ पुरुष , कटहरिमा ४ पुरुष सुन्दर हरैचामा १ महिला इनरुवामा २ पुरुष ,धरानमा २ पुरुष ,रामधुनिका १ पुरुष , उदयपुरको बेलकामा १ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जानकारी दिइएको छ ।
प्रदेश १ मा आज ३६ जना डिस्चार्ज भएका छन । कालिसधन आइसोलेसन बिराटनगर बाट २० , बैजनाथपुर आइसोलेसन बिराटनगर बाट ९ ,माडवारी सदन आइसोलेसन बाट ४ र कोभिट आइसोलेसन केन्द्र रंगेलि बाट ३ जना डिस्चार्ज भएका छन।प्रदेश नम्बर १ मा डिस्चार्ज हुनेको संख्या २ हजार ५६ पुगेको मन्त्रालय को तथ्यांक रहेको छ ।
प्रदेश १ मा आज १ हजार १ सय १२ जनाको पिसिआर परिक्षण गरिएको छ ।परिक्षण गररिएका मध्य २९ महिला र ४८ पुरुष को रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

इलाममा पैदल यात्री चिप्लिएर बाटोमा लड्दा एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार १ गते , मंगलबार

सुनसरीमा असार १ गते गाउँपालिका द्वारा सार्बजनिक बिदा

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

व्यावसायिक रुपमा तितेपाती खेतिको सुरुवात

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

साताको लोकप्रिय

नेपालबाट चार देशका लागि नियमित उडान खुला

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

निर्दोष बालबालिका माथी अत्याचार र अन्याय विरुद्धको सुभकामना

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २१ गते , शुक्रबार

मुख्यमन्त्रीद्वारा भोजपुर–टक्सार विमानस्थल सडक उद्घाटन

प्रकाशित मिती : २०७७ कात्तिक २४ गते , सोमबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: