. प्रदेश १ मा आज थपिएका र डिस्चार्ज भएका कोरोना सन्क्रमितको बृस्तित बिबरण::Online News
असार ५, २०७८ शनिबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ७ गते , बुधबार

प्रदेश १ मा आज थपिएका र डिस्चार्ज भएका कोरोना सन्क्रमितको बृस्तित बिबरण


भोजपुर असोज ७

आज प्रदेश न १मा ९२ जना कोरोना सङ्क्रमित थपिएका छन् । मोरङमा ४२, सुनसरीमा ३७ ,झापामा ४ पाँचथरमा २ ताप्लेुङ र तेह्रथुममा १-१ जना र प्रदेश १ बाहिरका ४ जना रहेको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।यस्तै संक्रमण हुनेमा बिराटनगरमा ११ महिला १३ पुरुष ,पथरी सनिश्चरेमा ३ महिला ३ पुरुष ,जदाहमा ३ महिला ३ पुरुष ,सुन्दर हरैचामा १ महिला २ पुरुष ,ग्रामथान ,कटहरी र मिक्लाजुङमा १-१ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।
उता सुनसरीको इटहरीमा २४ महिला ७ पुरुष ,दुहबिमा २ महिला २ पुरुष ,स्थानिय तह नखुलेका २ पुरुष ,झापाका गौरदहमा १ पुरुष ,स्थानिय तह नखुलेका ३ पुरुष ,पाचथरको फालेलुङमा २ पुरुष ,ताप्लेजुङमा १ पुरुष , तेह्र थुमाको छरथरमा १ पुरुष र प्रदेशबाहिरका २ महिला २ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जानकारी दिइएको छ । प्रदेश १ मा हाल सम्म कोरोनाको संक्रमण ५ हजार ९ सय ५० पुगेको छ । आज प्रदेश १ मा २७ जना डिस्चार्ज भएका छन ।
डिस्चार्ज हुनेमा माडवारी सेवा सदन आइसोलेसन बिराटनगरबाट १३ जना ,मेची अस्पताल झापा बाट ७,कोभिड १९ उपचार केन्द्र बिराटनगर बाट ५,कालिसदन आइसोलेसन बिराटनगर र कोभिड १९ आइसोलेसन बिराटनगर गोठगाउँ बाट १-१ जना डिस्चार्ज भएका छन । प्रदेश १ मा डिस्चार्ज हुनेको संख्या २ हजार ६ सय १९ पुगेको छ ।
प्रदेश १ मा आज ८ सय ८ जनाको पिसिआर परिक्षण परिक्षण गरिएको छ । परिक्षण गरिएका मध्य ४६ महिला र ४५ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । हाल सम्म १ लाख १८ हजार ६ सय ९६ जनाको पिसिआर गरिएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

बाख्रा चराउन गएकी ९ बर्षे बालिकाको बिभत्स हत्या

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

साताको लोकप्रिय

अहिले सम्म कोशी ब्यारेजको १२ ढोका खुल्ला

प्रकाशित मिती : २०७८ असार २ गते , बुधबार

नो भ्याकसिन, नो कर , नो भोट – ज्ञानेन्द्र शाही

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

दशै अधिनै बिध्यालयले पहिलो त्रैमासिक परीक्षा गर्ने तयारि

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ५ गते , सोमबार

औषधि व्यावसायि माथी गोलि प्रहार

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २३ गते , आइतबार

प्रदेश १ को कोरोना सम्बन्धि सम्पुर्ण विवरण

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ९ गते , शुक्रबार

सिफारिस

नेपाल एसिया कप छनोटको तेसो चरणमा प्रवेश

प्रकाशित मिती : २०७८ असार २ गते , बुधबार

सुनसरीका अग्रज पत्रकारको कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: