. भोजपुरका एक युबकको मलेसियामा मृत्युु::Online News
असार १, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १ गते , बिहिबार

भोजपुरका एक युबकको मलेसियामा मृत्युु


भोजपुर । हाम्रो देश नेपाल आर्थिक हिसाबले ज्यादै कमजोडी भएकाले मानिस हरु दुइहात मुख जोड्न ,परिवारको छाक टार्न बाध्री भएर आफ्नो स्वर्ग भन्दा प्यारो देश, आफ्नो जन्म ,घर ,परिवार,साथिभाइहरुलाइ समेत साइडमा राख्दै भबिस्यको सपना बुन्दै मानिस हरु बिदेशीन बाध्य हुन्छन । तर कतिपयको त सपना सोचेभन्दा पनि राम्रो हुन्छ । तर कतिपयको अबस्था नाजुकहुने ,कतिपय जिबित फर्किनसमेत पाउदैनन हो यस्तै भएको छ भोजपुर जिल्लको भोजपुर जिल्लको षडानन्द नगरपालिकाका एक युबक ०९ महिना अगाडि मलेशिया पुगेका प्रल्हाद तामाङ (सेक्टेमबर १६) वा भदौ ३१ गते डिउटिको समयमा मृत फेला परेका छन ।
हाम्रा दाजुभाइ हरुको यस्तैनै छ धेरैको मिल्दोजुल्दो कहानी , तर पनि आफ्नो मृत्यु संग नडराइ उनिहरु बाहिर जाने गर्छन ।भोजपुरको षडानन्द नगरपालिका वडा न ८ तुङेछामा २०३८ सालमा जन्मिएका तामाङ यो भन्दा ४ बर्ष अगाडी मलेसिया र ७ बर्ष साउदी बसेका थिए । मृतकको साथमा भएको मोबाइल नभएको र पर्समा रहेको थोरै पैसामात्र भेटिएको उनका भाइ श्याम तामाङले जानकारी दिनु भयो । के कारण मृत्यु भएको हो भन्ने पारिवारिक श्रोतलाइ समेत थाहा नभएको बताउछन।
उनको घरमा श्रीमती र ४ बर्षका छोरा समेत छन ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

इलाममा पैदल यात्री चिप्लिएर बाटोमा लड्दा एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार १ गते , मंगलबार

सुनसरीमा असार १ गते गाउँपालिका द्वारा सार्बजनिक बिदा

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

व्यावसायिक रुपमा तितेपाती खेतिको सुरुवात

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

साताको लोकप्रिय

हालसम्म ८ सय १३ जना पत्रकार कोरोना संक्रमित

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

सुरक्षाकर्मिमा बढ्दो कोरना संक्रमण

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २४ गते , बुधबार

उप-मेयरको सवारी खनारमा दुर्घटना

प्रकाशित मिती : २०७७ कात्तिक २० गते , बिहिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: