. भोजपुरमा ५ जनामा र धनकुटामा ३ जनामा कोरोना पुष्टि संक्रमण पोजेटिभ::Online News
अषोज ५, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २४ गते , बुधबार

भोजपुरमा ५ जनामा र धनकुटामा ३ जनामा कोरोना पुष्टि संक्रमण पोजेटिभ


भोजपुर भदौ २४ / भोजपुरमा पुन थप ५ जनामा कोरोना पुष्टि पोजेटिभ देखिएको छ । षडानन्द नगरपालिकामा २ महिला सहित ३ पुरुषमा कोरना पुष्टि भएको जिल्ला स्वास्थ कार्यलय भोजपुरले जनाएको छ । संक्रमण हुनेमा १५,२१,४४ बर्षका ३ पुरुष र २० र ४२ बर्षका २ महिलामा कोरोना पोजेटिभ आएको जिल्ला स्वास्थकार्यलय भोजपुरका प्रमुख फडिन्द्र थापाले जानकारी दिए । उनिहरु बाहिर जिल्ला घुमफिर गरेर घरमा आइ होमक्वारेन्टाइममा बसेका थिय ।स्वाव संकलन गरि गत २२ गते स्वास्थ बिज्ञान प्रतिस्ठान धरान पठाएका ११ जना मध्य ५जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको षडानन्द नगरपालिकाका मेयर बिरबल राई ले जानकरी दिनु भयो। यश अगाडि भारत बाट छुट्टीमा आएका भोजपुर हतुवागढी घर भएका ३ जना भारतीय सेनामा कोरोना पोजेटिभ आएको थियो । हाल सम्म भोजपुरमा १७ जनामा कोरोना देखिएको मा ९ जना निको भएर घर फर्किएका छन।
यस्तै धनकुटामा पनि आज थप ३ जनामा कोरोना पुष्टि संक्रमण पोजेटिभ आएको छ । बिपि कोइरला स्वस्थ बिज्ञान प्रतिष्ठान धरानमा गराएको पिसिआर रिपोर्टमा चौबिसे गाउपालिका ७ मैनाबुधुनका १ महिला र २ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो।
संक्रमण हुनेमा २२ बर्षिय महिला ,२३ बर्सिय र ४० बर्सिय पुरुष हुन उनिहरु तिनैजान आफन्त हुन । आफन्तको उपचारको लागि करिब १७ दिन बिराठ्नगर बसेका उनिहरुको आज पिसिआर गर्दा पोजेटिभ आएको चैबिसेगाउपालिकाका अध्यक्ष खजिन्द्र राइले जानकारी दिए। यो संगै धनकुटामा कोरोना संक्रमण पोजेटिभ हुनेको संख्या ४३ पुगेको छ । जस मध्री २० जना निको भएर घर फर्कियका छन । बाकी २० जनाको धनकुटा औधोगिक ग्रामस्थित आइसोलेसन केन्द्रमा उपचार भै रहेको जिल्ला स्वास्थ कार्यलय धनकुटाका प्रमुख तुलसी गुरगाइले जानकारी दिए।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

यश बर्ष पनि एसईई परिक्षा आन्तरिक मुल्यांकन बाट हुने

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

आज संक्रमण दर भन्दा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या बढी

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १३ गते , बिहिबार

सरकारले अब लकडाउन न गरि स्वयंसेवक युवा परिचालन गर्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ४ गते , आइतबार

div class="fb-page" data-href="https://m.facebook.com/Siddhakali20/" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true">Siddhakali media

झापामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २२ गते , शनिबार

भोजपुरका स्थानियतह हरु जुटे कोभिड अस्पताल निर्माणमा

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २८ गते , बुधबार

सिफारिस

आम माफी भयो आउनुहोस् पाटी एकता गरौ :ओलि

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण ८ गते , शुक्रबार

`एभोगार्ड´को व्यावसायिक खेती गर्दै भोजपुरको सानोदुङ्गमा

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण ७ गते , बिहिबार

झण्डै दुई किलो यार्चागुम्बासहित चार जना पक्राउ

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र १८ गते , शुक्रबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: