. मुख्य मन्त्री शेरधन राइले सार्बजनिक यातायात सञ्चालक लाई स्वास्थ सुरक्षा अपनाउदै बस सञ्चालनमा ल्याउन आग्रह::Online News
अषोज १३, २०७८ बुधबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र ३० गते , मंगलबार

मुख्य मन्त्री शेरधन राइले सार्बजनिक यातायात सञ्चालक लाई स्वास्थ सुरक्षा अपनाउदै बस सञ्चालनमा ल्याउन आग्रह


प्रदेश १ यातायातका साधन सार्बजनिक सबारी संचालक बारे मुख्य मन्त्री शेरधनराइले यातायात व्यावसायि सग भर्चुलमात्रामा छलफल गरेका छन।
कोरोना भाइरस को कारणले लगातार ६ महिनादेखी बन्द रहेको यातायात व्यावसायिले रोगले भन्दा भोकले मर्ने धेरै मानिस बेरोजगार भएर भोकमारी लाग्ने भन्दै आगामी असोज १ गते देखि यातायात संचालनमा ल्याउने भने पनि सरकारले असोज ५ गते देखि सार्बजनिक यातायात संचालनमा ल्याउने निर्णय गरेको छ । त्यसै निर्णयलाइ मध्यनजर गर्दै प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री राइले आज यातायात व्यावसायि सग छलफल गरेका छ्न।
उनले यात्रुको स्वास्थमा बिशेष ध्यान दिदै यातायात संचालनमा ल्याउन व्यावसायिकहरुलाइ आग्रह गर्नु भएको छ । माक्स ,सेनिटाइजर र सामाजिक दुरि कायम गर्दै स्वस्थलाई बिशेष ध्यान दिदै यातायात सन्चालनमा ल्याउदा होस गर्नु पर्ने बताए । यात्रुको विशेष ख्यालगर्न व्यावसायिलाई आग्रह गरेका छन । लामो समयपछी यातायात संचालन हुने भए पछि यसलाइ कसरी सुरक्षीत र ब्यबस्थापन गर्ने भन्ने विषयमा मुख्य मन्त्री राइले व्यावसायिकहरु सङ छलफल गरेका हुन ।
मुख्य मन्त्री राइले असोज ५ गते अगाडि यातायात व्यावसायिकहरुलाइ स्वास्थ सेवा सजकता अपनाउदै आफ्ना कर्मचारिको विवरण तयार पार्न समेत आग्रह गर्नु भयो । उनले यातायात व्यावसायिकहरुको साझा समस्याहरुलाइ सरकारले समधन गर्दै जाने बताउनु भयो । लामोदुरिका यातायात संचालन गर्ने कर्मचारिको विवरण राख्न समेत जोड दिएका छन । छलफलमा यातायात व्यावसायिकले सार्बजानिक साधन संचालन गर्ने सरकार को निर्णयको स्वागत गरेका थिय । उनिहरुले स्वास्थ्य सजगता अपनाउदै यातायातका साधन सन्चालन गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन । यश अघि देखिनै लुकिछिपी एम्बुलेन्स खाध्यन्न ढुबानी निजि सबारी साधन बाट मानिसहरू ओहोरदोहोर गर्ने गरेका कारण समुदाय स्तरमा कोरोना फैलिएको र सामाजमा नराम्रो असर परेको बाताउदै यस्तो नहोस भन्दै स्वास्थ सजगता अपनाउनु सबै भन्दा राम्रो उपाए भएको बताए


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

राष्ट्रपतिद्वारा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज

प्रकाशित मिती : २०७८ अषोज १२ गते , मंगलबार

वैदेशिक रोजगारी क्षेत्र विस्तारै सामान्य अवस्थामा फर्किँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ अषोज १२ गते , मंगलबार

दक्षिण कोरियामा कोरोना संक्रमण पुनः बढ्न थाल्यो

प्रकाशित मिती : २०७८ अषोज १२ गते , मंगलबार

के दशैंमा इन्धन अभाव हुन्छ, कति छ मौज्दात ?

प्रकाशित मिती : २०७८ अषोज १२ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

यश बर्ष पनि एसईई परिक्षा आन्तरिक मुल्यांकन बाट हुने

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

आज संक्रमण दर भन्दा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या बढी

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १३ गते , बिहिबार

सरकारले अब लकडाउन न गरि स्वयंसेवक युवा परिचालन गर्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ४ गते , आइतबार

div class="fb-page" data-href="https://m.facebook.com/Siddhakali20/" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true">Siddhakali media

झापामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २२ गते , शनिबार

भोजपुरका स्थानियतह हरु जुटे कोभिड अस्पताल निर्माणमा

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २८ गते , बुधबार

सिफारिस

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: