. रिलाएबल शाखा को तेस्रो बार्षिक उत्सब केक काटेर मनाइयो::Online News
असार १, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २० गते , शनिबार

रिलाएबल शाखा को तेस्रो बार्षिक उत्सब केक काटेर मनाइयो


भोजपुर रिलायबल नेपाल जीवन बिमा लिमिटेड शाखा कार्यालय भोजपुर ले कोरोना संक्रमणका बाबजुद हिजो तेस्रो बार्षिक उत्सब मनाएको छ । भोजपुर स्थित बैंकका शाखा प्रमुख बिमा कम्पनिका अभिकर्ता ,सन्चारकर्मी लगाएत समिती ब्यतिहरुको उपस्थितिमा स्वास्थ सेवालाई मध्यनजर गर्दै सुरक्षा लाई ध्यान्मा राखी केक काटेर तेस्रो बार्षिक उत्सव मनाएको शाखा प्रमुख मनोज खनाल ले जानकारी दिनु भयो। बिमा कम्पनी तेस्रो बर्ष पूरा भै चैथो बर्षमा प्रवेश गरेको अवसरमा अभिकर्ता भेटघाट तथा सुभकामना आदानप्रदान गर्नका लागि कार्यक्रम आयोजना गरिएको बताउनु भयो।
सुभ कामना आदान प्रदान गर्ने क्रममा बैंक तर्फ लक्ष्मी बैंकका शाखा प्रबन्धक रमेस बस्नेतले बैंक र जीवन बिमा कम्पनी एक अर्कामा सम्बन्ध रहेको जानकारी रहेको बताएका छ्न। यसै रिलायबल कम्पनी नेपाल बिमा लिमिटड शाखा कार्यलय भोजपुर ले जिल्ला भरी रहेका बैंक सङ्ग सहकार्य ,समन्वय र सहजीकरण गर्दै आएको समेत बस्नेतले जान्कारीमा उल्लेख गरेको बताए ।
यसै अभिकर्ताको आफ्नो तर्फबाट भनाइ राख्ने क्रममा सीता बिश्वकर्माले आफुले आहिले दोहोरो आम्दानी गर्दौ आएकी बताएकी छिन। फुर्सदको समयमा आफ्ना साथी ,भाइ छरछिमेक नरनाता आफन्त लगाएत चिया गफ संगै ब्यबसाय संगै धेरै आम्दानी गर्न सक्ने सजिलो पेसा बिमा रहेछ , उनले भनिन । मेहन्तका साथ लागि परि आफ्नो कोड बाट जति प्रीमियम बुझाउन सको सोही बराबर्को लाखौं आम्दानी अभिकर्ता ले पनि गर्न सकिन्छ ।जस्का लागि बिमाको बारेमा आफ्नो गाउँ समाज साथी भाइ छरछिमेक सबैलाइ बुझाए घर घरमा बिमा गर्न सक्नु पर्छ ।
यस्तै उक्त अवसरमा शाखा कार्यलय भोजपुरका उत्कृष्ट अभिकर्ता हरु मध्य राज बाहादुर राई ,प्रकाश् बुश्व्कर्मा र सीता बिश्वकर्मा लाई खादा ओडायर सम्मान गरिएको छ। बार्षिक उत्सबको अबसरमा शाखा प्रमुख मनोज खनालले रिलायबल नेपाल जीवन बिमा लिमिटेड शाखा देश भरिको मध्य आफ्नो शाखा चैथो भएको जानकारी सहित आफ्नो सम्पुर्ण टिमलाइ बधाई दिनु भयो । साथै जीवन बिमाको बारेमा आफ्नो छर छिमेक गाउँ टोल आफ्न्त छरछिमेक सम्पुर्ण लाई जीवन बिमा गर्न आफू लागि परेको उल्लेख गर्दै सम्पुर्ण अभिकर्ता र सरोकारवालाई अभियानमा साथ दिन आग्रह समेत गर्नु भयो ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

इलाममा पैदल यात्री चिप्लिएर बाटोमा लड्दा एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार १ गते , मंगलबार

सुनसरीमा असार १ गते गाउँपालिका द्वारा सार्बजनिक बिदा

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

व्यावसायिक रुपमा तितेपाती खेतिको सुरुवात

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३१ गते , सोमबार

साताको लोकप्रिय

शैक्षिक प्रमाणपत्र धितो राखी सरकारले ऋण दिने भएको छ

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १५ गते , शनिबार

प्रदेश १ को सम्पुर्ण कोरोना सम्बन्धि विवरण

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २७ गते , शनिबार

सिफारिस

संसद विघटन बदर गर्ने सर्बोच्चको फैसला

प्रकाशित मिती : २०७७ फागुण ११ गते , मंगलबार

शैक्षिक प्रमाणपत्र धितो राखी सरकारले ऋण दिने भएको छ

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १५ गते , शनिबार

आज देखि कोरोनाको औषधि खुवाइने

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ३ गते , सोमबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: