. कम्प्युटरमा स्नातकतह गरेकालाइ जागिरको सुनौलो अबसर::Online News
माघ ११, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ कात्तिक १ गते , शनिबार

कम्प्युटरमा स्नातकतह गरेकालाइ जागिरको सुनौलो अबसर


काठमाडौ कात्तिक १ ए.वान सप्ट इन्टरनेस्नल मा एक जना वेब डेभलपर कर्मचारिको आवश्यक परेको छ । कम्पनीले यहि कात्तिक ६ गते सम्म अन्तिम म्याद हुने गरि दर्खास्त आवान गरेको छ । शैक्षिक योग्यता कम्प्युटर बिषय लिएर कम्तीमा स्नातक तह गरेको २१ बर्ष पूरा भैइ ५० बर्ष ननाधेको हुनु पर्ने छ ।

साथै फारम भर्नाका लागि इच्छुकले शैक्षिक योग्यता पूरा भएका ब्याक्तिको लागि java script ,html,php,bootstrap सम्बन्धि राम्रो ज्ञान भएको हुनुपर्ने छ । वेबसाईट सम्बन्धि कम्तिमा एक बर्षको अनुभव भएको हुनुपर्ने छ । एमभिसी फार्म्वोक र पपुलर सिएमएस को राम्रो ज्ञान भएको हुनुपर्ने छ । साथै कम्पनीले अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको ओपन सोर्सको पनि काम गर्ने भएकोले अङ्ग्रेजि भाषा राम्रो भएकालाइ विशेष प्राथमिकता दिइने छ ।

कोरोना भाइरसको को कारण छनोट प्रक्रिया भने भर्चुअल माध्यम बाट गराइने कम्पनीका अधिकृत मदन बहादुर शाहिले सिद्धकाली ड्ट कम लाइ जानकारी दिनु भयो ।उक्त कर्मचारीलाई ओफिसको नियम अनुसार दुई पक्ष समझदारीमा तलब स्केल गरिने छ । र इच्छुकले आफ्नो सम्पुर्ण आवश्यक बायोडाटा सहित carrer@a1soft.com मा इमेलमा पठाउन सक्नुहुने छ । थप जानकारिको लागि ठेगना ए वान सप्ट इन्टरनेसनल प्राइभेट लिमिटेड महालक्ष्मी नगरपालिका वडा न २ एके बिल्डिनको पहिलो तला ललितपुर फोन नम्बर :-९८२३५७८११४

 696 total views,  1 views today


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

साताको लोकप्रिय

पर्यटकको आकर्षक केन्द्र बन्दै च्याङ्ग्रे पोखरी

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

धनकुटामा ९१ बर्षकी वृद्धाको कोरोना संक्रमण बाट मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १३ गते , बिहिबार

सिफारिस

एक्कै परिवारका ३ जना झुन्डिएको अबस्थामा मृत फेला

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र ७ गते , सोमबार

नेपालबाट चार देशका लागि नियमित उडान खुला

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

भोजपुरमा एक घरमा आगलागी ,आगलागी बाट करिब ४० लाख बराबरको क्षति

प्रकाशित मिती : २०७७ फागुण २८ गते , शुक्रबार

भोजपुरका एक युवक मलेसियामा मृत् फेला

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण १६ गते , शनिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: