. प्रहरी प्रशासन गाजा फडानी गर्दै::Online News
माघ ११, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १७ गते , शनिबार

प्रहरी प्रशासन गाजा फडानी गर्दै


संखुवासभामा प्रहरिले गाजा फडानी गर्ने कार्यलाई तिर्ब रुप दिइएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यलय संखुवासभा बाट खटिएको प्रहरी टोलिले खादबारी नगरपालिका -५ माल्टामा ६११ बोट गाजा नष्ट गरेको छ । माल्टाको विभिन्न ठाउमा आफैं उम्रीएको गाजा प्रहरी निरीक्षक जीवन कुमार गैतम सहितको प्रहरी टोलिले नष्ट गरेको हो । गाजा भएको स्थानहरुको थप पहिचान गरि फडानी कार्यलाइ सक्रिय बनाउन सबै माताहात तथा इकाइलाइ निर्देशन दिइएको छ ।

दिनदिनै जागा सेवन गर्ने मानिसको संख्या बढ्दै गएको र यसको कुलत बाट समाजमा विभिन्न किसिमका जगन्य तथा सामाजिक अपराधहरु हुन सक्ने हुदा फडानी कार्यलाई तीब्रता रुप लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय संखुवासभाका प्रहरी निरीक्षक सन्तोष कुमार बुढाथोकीले जानकारी दिनु भयो । जिल्ला प्रहरी कार्यलयको बिशेष टोलि समेत परिचालन गरि गाजा सेवन गर्नेहरुको पहिचान र बिक्री बितरण तथा उत्पादन हुने स्थानको खोजी कार्यलाइ समेत तीब्रता दिइएको छ ।

 631 total views,  1 views today


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

साताको लोकप्रिय

भोजपुरमा पाचौं पटक फेरि थपियो निषेधाज्ञा

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

लामो दुरीका सार्वजनिक यातायात चलाउने बारे छलफल हुँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ३१ गते , बिहिबार

भोजपुरका बिजय थ्री स्टार क्लबमा अनुबन्धित

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण ८ गते , शुक्रबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: