. बिहिवार भोजपुरमा २ जना थपिए संगै प्रदेश १ मा ६५४ जना कोरोना संक्रमीत ९ जनाको मृत्यु::Online News
अषोज ५, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २९ गते , बिहिबार

बिहिवार भोजपुरमा २ जना थपिए संगै प्रदेश १ मा ६५४ जना कोरोना संक्रमीत ९ जनाको मृत्यु


प्रदेश न १ मा आज थप ६ सय ५४ जना संक्रमीत थपिएका छन । दैनिक संक्रमणको संख्या आज सम्मको उच्चतम हो । मोरङमा ३२६,सुनसरीमा २०९,झापामा ७४ संखुवासभामा ९ ,उदयपुर ४,भोजपुर,इलाम,तेह्रथुम र ताप्लेजुङमा २-२ जना र प्रदेश १ बाहिरका २४ जनमा संक्रमण देखिएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार बिराटनगरमा २५५ जनामा संक्रमण देखिएको हो । संक्रमण देखिनेमा १०० महिला र १२५ पुरुष छन । मोरङको सुन्दर हरैचामा २५,पथरी शनिश्चरेमा १५,कानेपोखरी र बुढीगङगामा १३-१३ बेलबारिमा १० , रतुवामाइमा ७,कटहरिमा ६,ग्रामथानमा४,धनपालथान र रंगेलिमा २-२ ,केराबारी र उर्लाबारिमा १-१ ,स्थानिय तह नखुलेको २ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।

उता सुनसरीको धरानमा १३२ इटरिमा ४८,ब्राह्मक्षेत्रमा ८,दुहबी र इनरुवाम ४-४ बर्जु,रामधुनी र गढिमा ३-३,हरिनगरमा २,कोशी गाउँपालिका र स्थानिय तह नखुलेका १-१ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । झापाको बिर्तामोडमा ३१,भद्रपुरमा ११,दमक रअर्जुन धारामा ९-९ ,बुद्धशान्तिमा ४,कन्काइमाइमा ३ ,मेचिनगरमा २,गौरादह ,गौरिगन्ज,कमल झापा गाउँपालिका र स्थानिय तह नखुलेका १-१ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

यस्तै संखुवासभाको खादबारिमा ९,उदयपुरको चौदण्डिगढिमा ४,भोजपुरमा २,तेह्रथुमको लालिगुरास र स्थानिय तह नखुलेको १-१ ,इलामको देउमाइ र स्थानिय तह नखुलेका १-१ ,ताप्लेजुङको श्रीजंगा र फुङलिङमा १-१ र प्रदेश १ बाहिरका २४ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो । प्रदेश १ मा हाल सम्म कोरोना संक्रमित को संख्या १२ हजार २६९ पुगेको छ ।

आज प्रदेश १ मा थप ३२६ जना डिस्चार्ज भएका छ्न । होमा आइसोलेसन बाट ३०४,कोशी अस्पताल उपचार केन्द्र बाट १२,कोभिड १९ अस्पताल गोठगाउ बाट ९,मेची अस्पताल बाट १ जना डिस्चार्ज भएका हुन । हाल सम्म डिस्चार्ज हुनेको संख्या ५ हजार ३ सय ३९ पुगेको छ ।
आज प्रदेश १ मा थप ९ जानाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा सुनसरीमा ५,मोरङ र तेह्रथुममा २-२ जना को मृत्यु भएको छ भने,हाल सम्म १२१ जनाको मृत्यु भएको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनएको छ ।

आज प्रदेश १ मा १ हजार ६४६ जनाको पिसिआर परिक्षण गरिएको छ । जस्मा २४१ महिला र ४२३ पुरुषको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । हाल सम्म प्रदेश १ मा १ लाख ४२ हजार ५२३ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको सामाजिक बिकाश मन्त्रालयले जनाएको छ ।

 753 total views,  1 views today


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

आइतबार भोजपुरको कोरोना अपडेट

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १६ गते , आइतबार

(who)ले दियो कोरोना भाइरसको अन्त्य हुने सन्केत

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १ गते , बिहिबार

मोरङको उर्लाबारिमा राहत बितरण

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २४ गते , सोमबार

सशस्त्र प्रहरी बलमा भर्ना खुल्यो ।

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २४ गते , शनिबार

सिफारिस

एउटै जग्गा दुईजनालाई बेच्न खोज्दा एक जना पक्राउ

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण २३ गते , शनिबार

पैसा नभएको चेक काट्ने एक जना पक्राउ

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण २५ गते , सोमबार

बोकेदाह्रीको केराको थम्बा गित सार्बजनिक भिडियो लिङ्क सहित

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण १५ गते , शुक्रबार

एम्बुलेन्स दुर्घटना एकजनाको मृत्यु दुई जना घाइते

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: