धरान बाट भोजपुर आउदै गरेको बसले किच्दा १ जनाको मृत्यु

समाचार

प्रदेश न १ को पुर्बी पहाडी जिल्ला धनकुटा नगरपालिका -७ स्थित जिरोपइन्ट कोशी राजमार्गमा आज बिहान बसले किच्दा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । बिहान करिब ८:३० बजे धरान देखि भोजपुर जादै गरेको को .१.ख. ४०४७ नम्बरको यात्रुबाहक बसले किच्दा धनकुटा -९ रुद्रबारीकि अन्दाजी ४५ बर्षिय गुणा राइको मृत्यु भएको धनकुटा प्रहरी प्रमुख गोबिन्द अधिकारिले जानकारी दिनुभयो ।

प्रहरिका अनुसार मृतक राई धनकुटाको बिहिबारे हटिया जान रुद्रबारी बाट सोही बसमा चडेर आएकी थिइन। बस बाट उत्रिए पछि सोही बसको पछाडिको चक्काले किच्दा मृत्युु भएको अनुमान गरिएको छ । `बस बाट उत्रिए पछि बस अगाडि बढ्ने क्रममा पछाडीको चक्काले किचेर उनको मृत्यु भएको अधिकारिको आशन्का छ । बस र चालकलाइ नियन्त्रणमा लिइएर घटनाको बिषयमा थप अनुसन्धान गर्दछौं ´प्रहरी अधिकारिले भने ।

घटना पछि बस र चालक धनकुटा -९ मुलघाटका ३० बर्षिय नवीन लिम्बुलाइ प्रहरिले नियन्त्रणमा लिइएको छ । मृतक राइको शब पोष्टमार्टमका लागि जिल्ला अस्पताल घनकुटा लगिएको छ ।

 252 total views,  2 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *