बिध्यालय हिडेकी छात्रालाइ ट्याक्टरले किच्दा घटना स्थलामै मृत्यु

समाचार

धनकुटामा ट्याक्टरले किच्दा धटना स्थलमै एक बिध्यार्थिको मृत्यु ।

धनकुटा बजारमा आज बिहान बिध्यालय जाँदै गरेकी एक छात्राको मृत्यु भएको छ । धनकुटा-७ सिरवानिमा प्रदेश०२_००३त ६१२ नम्बरको ट्याक्टरले किच्दा धनकुटा -८ पोलेकपाङकि १५ बर्षिया रेबिका आठपहरिया राइको घटना स्थलमै मृत्यु भएको हो ।

सिरवानी स्थित त्रिबेणि माध्यमिक बिध्यालयमा कक्षा ९मा अध्यानरत रेबिकालाइ बिध्यालय जाँदै गर्दा बिहान ९:३० बजे ट्याक्टरले किचेको हो । सोही बिध्यालय कक्षा -५ मा अध्यनरत बहिनी लेजिनालाइ लिएर बिध्यालय जाँदै गर्दा रेबिकाको मृत्यु भएको हो ।

घटनाका प्रत्यक्षदर्शी स्थानीय देवान कान्छाका अनुसार ट्याक्टरले बालुवा अनलोड गर्ने क्रममा ट्रली घोप्टिएर बिद्यार्थिलाइ लागेको हो । विद्यार्थी आउदै गरेको अबस्थामा हेलचेक्राइ गरेर चालकले बालुवा अनलोड गर्दा घटना भएको उनको आरोप छ ।

घटना पछि फरार रहेका चालक प्रहरिको सम्पर्गमा आएका छन । मृतक छात्राको शब पोष्मार्टमको लागि जिल्ला अस्पताल पठाइएको छ ।

 166 total views,  2 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *