बदला लिन भागरथी माथी बलात्कार ,गाउँमा भन्ने डरले हत्या गरेको आरोपिको बयान

समाचार

बैतडिकी भागरथी भट्टको बलात्कार पछि हत्याको आरोपि दिनेश भट्टले प्रतिशोध लिन बलात्कार गरेर अपराध खुल्ले डरले हत्या गरेको बयान दिइएका छन ।

बिगतमा आफ्नी फुपूलाई भागरथीका पिताले दुव्र्यवहार गरेको भन्दै त्यसको बदला लिन बलात्कार गरेको बयान दिइएका हुन । भागरथीले बलात्कारको अपराध खोलिदिने डरले दिनेशले घाँटी थिची हत्या गरेको बयान दिइएको रिपोर्टस नेपाल अनलाइन खबरमा खबर छापिएको छ ।

भागरथिका पिताको केही महिना अघि मृत्यु भएको हो । प्रहरीले दुबै परिवार बिचको सम्बन्ध राम्रो नभएको पत्ता लगाएको छ ।

हत्याका आरोपी दिनेश भागरथीका गाउका भाइ हुन । उनि कक्षा ११ मा अध्यनरत छन । प्रहरी श्रोतका अनुसार बलात्कार गर्ने योजना पहिलानै बनाएका थिए । उनी डेढ घन्टा अगाडि बिध्यालय बाट निस्केर जङ्गलमा कुरेर बसेका थिए । योजना बद्द तरिकाले दिनेशले बलात्कार गरेका थिए । उनले बाटोमा भागरथिलाइ समातेको र प्रतिकारको क्रममा दुबै पक्ष बिछ झडप भएको थियो । त्यस पछि झाडिमा लडाउदै बलात्कार गरेको प्रहरिले श्रोतले बताएको छ । घटना बारे भागरथीले भन्ने डरले हत्या गरेको बयान दिएका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *