. भागरथी हत्या प्रकरणमा आरोपित दिनेशले बयान फेरे ,गाउँपालिकाको एक प्राबिधिक कर्मचारी माथी लगाए आरोप::Online News
माघ ११, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ चैत्र ८ गते , आइतबार

भागरथी हत्या प्रकरणमा आरोपित दिनेशले बयान फेरे ,गाउँपालिकाको एक प्राबिधिक कर्मचारी माथी लगाए आरोप


चैत -०८
बैतडी भागरथि हत्याको अभियुक्त दिनेश भट्ट यतिबेला दीपायल स्थित बाल सुधार गृहमा छन । प्रहरीले भागरथिको बलात्कार पछि हत्या गरिएको आरोपमा अनुसंधानको आधारमा पुर्पक्षका आधारमा सुधारगृह राखिएको हो । तर,सुधार गृहमा राखिएको दिनेशले यश अघिको बयान फेरेका छन ।

आरोपित दिनेशले आफ्नो दिदी सम्मानकि भागरथिलाइ बलात्कार पछि हत्या नगरेको भन्दै आफन्त हरुले भनेका छन । आफन्तहरुको सम्पर्क पछि उनले हत्या अस्वीकार गरेका छन । भागरथिको हत्या प्रकरणमा अर्कै ब्याक्तीको हात रहेको स्थानीयको दाबी छ । उनिहरु आज यसबारे पत्रकार सम्बेलन गर्दै यश बारे बृहत जानकारी गराउने भएका छन । आरोपित दिनेशले डर र धम्कीको आधारमा अपराध स्वीकार गरेको बताएका छन ।

घटनामा दोहडा कोदार गाउँपालिकाको प्राबिधिक कर्मचारीको सम्लनता बिषय उठे पछी भागरथी हत्या अनुसंधानबारे प्रश्न तेर्साएको छ ।अभियुक्त दिनेशले उनको नाम किटेको बताइएको छ । तर घटनाम सम्लन्ता भएका अभियुक्त दिनेश बारे पत्तालगाउने पाँच प्रहरी पुरस्कृत भइ सकेका छन भने केहिको बढुवा समेत भएको छ ।

यश अघि प्रहरी श्रोतका अनुसार बलात्कार गर्ने योजना पहिलानै बनाएका थिए । उनी डेढ घन्टा अगाडि बिध्यालय बाट निस्केर जङ्गलमा कुरेर बसेका थिए । योजना बद्द तरिकाले दिनेशले बलात्कार गरेका थिए । उनले बाटोमा भागरथिलाइ समातेको र प्रतिकारको क्रममा दुबै पक्ष बिछ झडप भएको थियो । त्यस पछि झाडिमा लडाउदै बलात्कार गरेको प्रहरिले श्रोतले बताएको छ । घटना बारे भागरथीले भन्ने डरले हत्या गरेको बयान दिएका छन ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

साताको लोकप्रिय

आमनागरिकमा दिइन थालियो कोरोना विरुद्धको भ्याक्सिन

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २७ गते , शनिबार

आफ्नै बाबु द्वरा धाकधम्की दिई यौन दुव्र्यवहार

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १९ गते , बुधबार

मकालु बेस क्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १८ गते , आइतबार

सिफारिस

दाजुको कुटाइ बाट भाइको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २३ गते , बिहिबार

बृद्वा भत्ता लिन भएका एक बृद्वको लडेर मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण १३ गते , बुधबार

रहेनन कवि पूृृर्ण वैद्य

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र ११ गते , शुक्रबार

धारिलो हतियार प्रयोग गरि एक युवाको हत्या

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २३ गते , आइतबार

नेपाल र भारतबीचको मैत्रीपूर्ण खेल १-१ को बराबरीमा सकियो

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र १७ गते , बिहिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: