. भागरथी हत्या प्रकरणमा आरोपित दिनेशले बयान फेरे ,गाउँपालिकाको एक प्राबिधिक कर्मचारी माथी लगाए आरोप::Online News
असार ५, २०७८ शनिबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ चैत्र ८ गते , आइतबार

भागरथी हत्या प्रकरणमा आरोपित दिनेशले बयान फेरे ,गाउँपालिकाको एक प्राबिधिक कर्मचारी माथी लगाए आरोप


चैत -०८
बैतडी भागरथि हत्याको अभियुक्त दिनेश भट्ट यतिबेला दीपायल स्थित बाल सुधार गृहमा छन । प्रहरीले भागरथिको बलात्कार पछि हत्या गरिएको आरोपमा अनुसंधानको आधारमा पुर्पक्षका आधारमा सुधारगृह राखिएको हो । तर,सुधार गृहमा राखिएको दिनेशले यश अघिको बयान फेरेका छन ।

आरोपित दिनेशले आफ्नो दिदी सम्मानकि भागरथिलाइ बलात्कार पछि हत्या नगरेको भन्दै आफन्त हरुले भनेका छन । आफन्तहरुको सम्पर्क पछि उनले हत्या अस्वीकार गरेका छन । भागरथिको हत्या प्रकरणमा अर्कै ब्याक्तीको हात रहेको स्थानीयको दाबी छ । उनिहरु आज यसबारे पत्रकार सम्बेलन गर्दै यश बारे बृहत जानकारी गराउने भएका छन । आरोपित दिनेशले डर र धम्कीको आधारमा अपराध स्वीकार गरेको बताएका छन ।

घटनामा दोहडा कोदार गाउँपालिकाको प्राबिधिक कर्मचारीको सम्लनता बिषय उठे पछी भागरथी हत्या अनुसंधानबारे प्रश्न तेर्साएको छ ।अभियुक्त दिनेशले उनको नाम किटेको बताइएको छ । तर घटनाम सम्लन्ता भएका अभियुक्त दिनेश बारे पत्तालगाउने पाँच प्रहरी पुरस्कृत भइ सकेका छन भने केहिको बढुवा समेत भएको छ ।

यश अघि प्रहरी श्रोतका अनुसार बलात्कार गर्ने योजना पहिलानै बनाएका थिए । उनी डेढ घन्टा अगाडि बिध्यालय बाट निस्केर जङ्गलमा कुरेर बसेका थिए । योजना बद्द तरिकाले दिनेशले बलात्कार गरेका थिए । उनले बाटोमा भागरथिलाइ समातेको र प्रतिकारको क्रममा दुबै पक्ष बिछ झडप भएको थियो । त्यस पछि झाडिमा लडाउदै बलात्कार गरेको प्रहरिले श्रोतले बताएको छ । घटना बारे भागरथीले भन्ने डरले हत्या गरेको बयान दिएका छन ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

बाख्रा चराउन गएकी ९ बर्षे बालिकाको बिभत्स हत्या

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

साताको लोकप्रिय

आइतबार भोजपुरको कोरोना अपडेट

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १६ गते , आइतबार

(who)ले दियो कोरोना भाइरसको अन्त्य हुने सन्केत

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १ गते , बिहिबार

मोरङको उर्लाबारिमा राहत बितरण

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २४ गते , सोमबार

सशस्त्र प्रहरी बलमा भर्ना खुल्यो ।

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २४ गते , शनिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: