धनकुटाको चुलाचुली बाट इटहरी जादैगरेको बोलेरो दुर्घटना ५ जना घाइते

समाचार

धनकुटामा बोलेरो जिप दुर्घटना हुदा ५ जना घाइते भएका छन ।

छरथर जोरपाटी गाउपालिका चुलाचुली बाट इटहरी जाँदै गरेको को १ ज २४०६ नम्बरको बोलेरो जिप आज बिहान करिब ९ बजे धनकुटा नगरपालिका ०६ दिपा चोकमा दुर्घटना भएको हो ।

दुुुर्घटनामा परि छरथर जोरपाटी गाउँपालिका ४ का २७ बर्षिय सुन्दर लिम्बु ,४४ बर्षिय हिमकुमारि भट्टराई ,छरथर जोरपाटी गाउँपालिका ३ का ३३ बर्षिय कुमार लिम्बू,२२ बर्षिय रिङ्कि लिम्बु ,र ५४ बर्षिय मनकुमारी लिम्बू घाइते भएका छन ।

घाइते सवारी चालकलाई धरान स्थित बिपि कोइराला स्वास्थ बिज्ञान प्रतिष्ठान पठाइएको छ। बाकी ४ जनाको जिल्ला अस्पताल धनकुटामा उपचार भइ रहेको छ । सवारी ओरालोमा ब्रेक फेल भइ दुर्घटना भएको हुन सक्ने ट्राफिक प्रहरी दिपक खड्काले सिद्धकाली ड्ट कमलाइ खबर दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *