नेपालमा लगानिको राम्रो अवसर रहेको ओलिको भनाइ

राजनीति

प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलिले नेपालमा लगानी गर्ने राम्रो बाताबरण रहेको बताउनु भयो ।

नेपाल उद्योग बाणिज्य संघको ५५ औं बार्षिक साधारण सभा तथा उद्योग बाणिज्य दिवसका अवसरमा आज काठमाडौमा भएको कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलिले नेपालले लगानी मैत्री कानुन बनाएको र बन्द ,हाड्तल आन्दोलन जस्ता गतिविधिमा पनि निक्कै कमि आएकोले लगानीको राम्रो अवसर रहेको बताउनु भयो ।

सरकार ब्याबसायिक र मजदुर बिचको समधुर सम्बन्ध बाटै औद्योगिक उन्न्यन हुने भएकाले समस्या भए समाधान गर्न बर्तमान सरकारको प्रतिबद्ध रहेको पनि प्र अ ओलिको भनाइ छ । ब्यापारको असन्तुलन घटाउने तर्फ बर्तमान सरकार गम्भीर भएर लागेको दाबी गर्दै उहाले रोजगारीको अवसर शृजना उत्पादन र उत्पादक्तो बृदिलाइ केन्द्रमा राखेर काम गर्न उद्यमी ब्याबसायिलाइ आह्वान गर्नु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *