. भोजपुरमा निर्माण भइ रहेको रंगशाला निर्माण काम ८५ प्रतिशत सप्पन्न::Online News
अषोज ५, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७७ चैत्र २१ गते , शनिबार

भोजपुरमा निर्माण भइ रहेको रंगशाला निर्माण काम ८५ प्रतिशत सप्पन्न


भोजपुर चैत २२
भोजपुरको कोदारमा रहेको शहरी बिकास तथा भवन निर्माण कार्यलय धनकुटाको रु १४ करोड ५ लाख गत मंसिरमा निर्माण सुरु गरिएको हो । प्रदेश १ सरकारको प्राथमिकता रहेको भोजपुर रंगशाला निर्माणको काम ८५ प्रतिशतले सप्पन्न भएको छ ।

आगामी बर्ष २०८० साल सम्म निर्माण अबधि भएपनी सरकारले समयमै बजेट दिएमा सम्झौता अघिनै काम सम्पन्न गर्ने निर्माण कम्पनी रायमाझी ,मार्सेली जेभिले जिकिर गरेको छ । कम्पनीका प्रमुख श्याम श्रेष्ठले भने ,“ हाम सम्म रंगशालाको ८५ प्रतिशत काम सप्पन्न भएको छ ।,सरकारले समयमै बजेट पठाउनसक्यो भने चालू आर्थिक बर्षमा काम सप्पन्न गर्छौं । ´´

हाल सम्म कार्यलय भवन ,फाउन्डेसन लगाउने लगाएत स्टचरको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ भने प्यारापिट बनाउने रिटेनिङवाल लगाउने काम भइ रहेको निर्माण कम्पनीले जनाएको छ । यस्तै खेलमैदानमा दुबो लगाउने काम पनि भइ रहेको छ ।

करिब २५ रोपनी क्षेत्रमा निर्माण भइरहेको ७ हजार बर्गमिटरको रंगशालामा ५ हजार मानिस अट्न सक्ने गरि सात प्यारापिट निर्माण हुने शहरी बिकास तथा भवन निर्माण कार्यलयले जनाएको छ । निर्माण भइ रहेको रंगशालाको शुक्रवार मुख्यमन्त्री शेरधन राइले समेत स्थलगत अनुगमन गरेका छन ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

पर्यटकको आकर्षक केन्द्र बन्दै च्याङ्ग्रे पोखरी

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

धनकुटामा ९१ बर्षकी वृद्धाको कोरोना संक्रमण बाट मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १३ गते , बिहिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: