. कोरोना सम्झिदा `मन भकानिन्छ तर सहनै पर्छ´::Online News
माघ ९, २०७८ आइतबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २९ गते , बुधबार

कोरोना सम्झिदा `मन भकानिन्छ तर सहनै पर्छ´


पछिल्लो समय नेपालमा कोरोना भाइरसको मृत्यु हुने दर नेपालमा तिब्र रुपमा फैलिएको छ । अस्पतालमा उपचार गर्नका लागि प्रयाप्त बेड र अक्सिजन नपाउदा संक्रमीत हरुले पालो कुर्नु पर्ने बाद्यता आइलागेको छ । जस्लेगर्दा नया संक्रमीत हरुले अस्पतालको मुखनै हेर्न नपाइ ज्यान जाने क्रम बढीरहेको छ ।

संक्रमितको उपचार अहिले पनि असहज बन्दै छ । कोरोना भाइरसको कारण मृत्यु भएको शब ब्यबस्थापन उतिकै चुनैतिपुर्ण भएको छ । काठमाडौको पशुपतिस्थित २ बटा बिद्युतिय शवदाह गृहमा आइपुगेको छ । संक्रमण हुदा अस्पतालमा उपचारकालागी लाइनमा बस्नु पर्ने बाद्यता यता तिर छ भने अर्को तिर मृत्यु पछि अन्तिम सस्कारसहित सदगदको लागि समेत बिद्युतिय शब दाहगृहमा पालो पाउन धेरै समय कुर्नु पर्ने शब ब्यबस्थापन टोलि बागमती किनारामा संक्रमितको अन्तिम सस्कार गर्न थालेका छन ।

बागमती किनारामै ठाउँ अभाव भए पछि खुल्ला चौरमा संक्रमीत हरुको अन्तिष्टी हुन थालेको छ । जुन दृष्टि कोरोना भाइरस संक्रमण कति भयावह हुँदै गएको छ । तर स्थानिय प्रशासनले लगाएको निषेधाज्ञा अवज्ञा गरि सडकमा आउने सर्बसाधारण घटेका छैनन ।

उपत्यकाको शहरी क्षेत्रमा गुढेका सवारिसाधनको संख्या हेर्दा निषेधाज्ञा छ भन्ने अवस्था नभएको अवस्था छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

साताको लोकप्रिय

शैक्षिक प्रमाणपत्र धितो राखी सरकारले ऋण दिने भएको छ

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १५ गते , शनिबार

प्रदेश १ को सम्पुर्ण कोरोना सम्बन्धि विवरण

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २७ गते , शनिबार

सिफारिस

नवनिर्मित प्रहरी चौकी प्याउली भोजपुरको भवन उद्घाटन

प्रकाशित मिती : २०७८ कात्तिक १७ गते , बुधबार

प्रदेश १ मा कोरोनाको संक्रमण दर घट्यो ४९२ जनाको पिसिआर

प्रकाशित मिती : २०७७ मंसिर २० गते , शनिबार

कोरोनाको जोखिमको कारण मुस्ताङबासीलाई कष्ठकर बन्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ मंसिर ९ गते , मंगलबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: