. प्रदेश १ मा थपिए ७२५ जना कोरोना संक्रमित::Online News
अषोज १, २०७८ शुक्रबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २४ गते , शुक्रबार

प्रदेश १ मा थपिए ७२५ जना कोरोना संक्रमित


बैशाख २४/२०७८। प्रदेश नम्बर १ मा आज थप ७२५ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमण हुनेमा मोरङमा ३५७,झापामा १४९,सुनसरीमा ११२,उदयपुरमा १५,धनकुटामा १४,संखुवासभामा १३,इलाममा ९,ताप्लेजुङमा ७ खोटाङमा ६,भोजपुर र खोटाङमा १/१ र प्रदेश १ बाहिरका ४१ जनामा कोरोना पुष्टि भएको समाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार मोरङको बिराटनगरमा २७५,सुन्दरहरैचामा १५,उर्लाबारीमा ११,बेलबारी र बुधिगङ्गामा ८/८,धनपालथान कटहरी र पथरीशनिस्चरेमा ७/७,रतुवामाइमा ७,मिक्लाजुङमा ३,जदाह,ग्रामथान र सुनबर्षि र स्थानिय तह नखुलेको २/२ जना रङ्गेली ,केराबारी,लेटाङ र कानेपोखरिमा १/१ जनामा कोरोना देखिएको हो ।

यस्तै झापाको बिर्तामोडमा २७,दमकमा २३,कन्काइ र भद्रपुरमा २०/२० जना,गौरादहमा ९,कमल गाउँपालिका ७,अर्जुनधारामा ५ ,शिबसताक्षिमा २,गौरिगन्जमा १, यस्तै सुनसरीको इटहरीमा ५६,धरानमा ३२,इनरुवामा ९,दुहबिमा ७,देवानगन्जमा ३,बर्जुमा २ रामधुनी र कोशिगाउपालिकामा १/१ जनामा कोरोना देखिएको हो ।

उदयपुरको त्रीयुगा नगरपालिकामा १३,बेलका र चौदण्डिमा १/१ ,धनकुटाको धनकुटा नगरपालिकामा १३र स्थानीय तह नखुलेका १ जना रहेका छ्न । संखुवासभाको खादबारिमा ११,चैनपुर र स्थानिय तह नखुलेका १/१ जना इलामको इलाम नगरपालिकामा ६,सुर्योदयमा २ र चुलाचुलिमा १,ताप्लेजुङको फुङलिङमा ५ र पाथिभरामा २,खोटाङको साकेला गाउँपालिकामा ६,भोजपुरको आमचोक गाउँपालिकामा १, तेह्रथुमको आठराइमा १ जना र प्रदेश १ बाहिरका ११ जनामा कोरोना भाइरस देखिएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

आज प्रदेश १ मा १ हजार ५९९ जनाको पिसिआर परिक्षण गर्दा ७२५ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । प्रदेश नम्बर १ मा सकृय संन्क्रमितको संख्या ५ हजार ९३३ रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

शैक्षिक प्रमाणपत्र धितो राखी सरकारले ऋण दिने भएको छ

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १५ गते , शनिबार

प्रदेश १ को सम्पुर्ण कोरोना सम्बन्धि विवरण

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २७ गते , शनिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: