. भोजपुरमा बैशाख २९ गते १२ बजे देखि जेठ १२ गते सम्म निषेधाज्ञा::Online News
असार ५, २०७८ शनिबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २८ गते , मंगलबार

भोजपुरमा बैशाख २९ गते १२ बजे देखि जेठ १२ गते सम्म निषेधाज्ञा


भोजपुर बैशाख २८ । कोरोना भाइरसको दोश्रो लहर तिब्र रूपमा फैलिए संगै भोजपुरमा आज राती १२ बजे देेेखि जेठ १२ गते निषेधाज्ञा हुने भएको छ ।

ेदशका विभिन्न स्थानमा लकडाउन,निषेधाज्ञा भए संगै यसको प्रभाव भोजपुरजिल्लामा समेत परेको छ । २०७८/०१/२७ गते भोजपुरको रामप्रसादराई गाउँपालिकामा १५ जना गाउँपालिका कर्मचारी,सवारी चालक,जनप्रतिनिधि हरुमा र ३ जना स्थानियमा कोरोनापुष्टि भए संगै भोजपुरमा ३५ जना संक्रमित भए संगै जिल्ला अस्पतालले धान्न नसन्के भन्दै आज राती बाट निषेधाज्ञा लागू हुने भएको छ ।

जिल्ला संकट ब्यबस्थापन केन्द्र र सहल्लाकार समितीको मिति २०७८/०१/२८ गते बसेको समितिको बैठकले बिश्व ब्यापी फैलिएको कोभिड १९ को नयाँ भेरियन्ट रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्नको लागि आगामी महिनाको जेठ १२ गते सम्म निषेधाज्ञा जारी भएको सो अबधी भर अति अवाश्यक बाहेकका सम्पुर्ण सेवा बन्द गरिएको साहयक जिल्ला अधिकारी राम प्रसाद लुइँटेलले सिद्धकाली डट्कमलाइ जानकारी दिनु भयो ।

भोजपुरमा रहेको सम्पुर्ण पसल ,शौक्षिक सस्था ,डिपार्टमेन स्टोर ,होटल,बसपार्क ,निजी तथा सरकारी कार्यलय ,नेपाल रेडक्रस सोसाइटी ,अती आवाश्यक बाहेकका सम्पुर्ण सेवा बन्द गरिएको छ । २०७८/१/२१ गते बसेको बैठक अनुसार,स्वास्थ सुरक्षा मापदण्ड अपनाएर औषधि ,खाद्यान्न ढुवानी सेवा,एम्बुलेन्स ,सब बहान,बिरामी ओसारपसार गर्ने जस्ता सवारी साधनमा भने रोक निशेध छौन । यस्तै यो आदेशको पालना नगर्ने जो कोहिलाइ कोभिड १९ रोकथाम नियन्त्रण तथा उपचारका काममा बाधा पुर्याउने जोकोहिलाइ संक्रमण रोग नियन्त्रण एन २०२० बमोजिम कारभाइ गरिने लुइँटेलले बताउनु भयो ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

बाख्रा चराउन गएकी ९ बर्षे बालिकाको बिभत्स हत्या

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

साताको लोकप्रिय

यश बर्ष पनि एसईई परिक्षा आन्तरिक मुल्यांकन बाट हुने

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १७ गते , सोमबार

आज संक्रमण दर भन्दा संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या बढी

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १३ गते , बिहिबार

सरकारले अब लकडाउन न गरि स्वयंसेवक युवा परिचालन गर्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ४ गते , आइतबार

div class="fb-page" data-href="https://m.facebook.com/Siddhakali20/" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true">Siddhakali media

झापामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २२ गते , शनिबार

भोजपुरका स्थानियतह हरु जुटे कोभिड अस्पताल निर्माणमा

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज २८ गते , बुधबार

सिफारिस

बिहिवार देखि ३ दिन सम्म वर्षा र हिमपात हुने

प्रकाशित मिती : २०७७ माघ २० गते , मंगलबार

इटहरी र खनार बिचमा सवारी दुर्घटना

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख १२ गते , आइतबार

चिनमा फेरि पुरुषमा बाझोपन देखिने रोगको त्रास

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ५ गते , सोमबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: