. भोजपुरमा १७ जना कोरोना संक्रमीत थपिए सङ्गै प्रदेश १ मा ६७३ जना थप संक्रमित::Online News
अषोज ५, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ६ गते , बिहिबार

भोजपुरमा १७ जना कोरोना संक्रमीत थपिए सङ्गै प्रदेश १ मा ६७३ जना थप संक्रमित


जेठ ६ ।

प्रदेश नम्बर १ मा गत २४ घण्टामा १ हजार ४ सय ११ जनाको पिसिआर परिक्षण गर्दा ६ सय ७३ जना कोरोना संक्रमीत थपिएका छन ।

संक्रमण हुनेमा मोरङमा ३०६,सुनसरीमा १६४,झापामा ६१,धनकुटामा ४४,उदयपुरमा २१,भोजपुरमा १७,संखुवासभामा १३,इलाममा १२,पाचथर र ताप्लेजुङमा ७-७ ,तेह्रथुममा १ र प्रदेश १ बहिरका २१ जना रहेको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।

मोरङको बिराटनगरमा १७६,बेलबारिमा ३३,सुन्दरहरैचामा २७,रतुवामाइमा १७,केराबारिमा १४,कटहरिमा ९,जदाह र बुढिगङ्गामा ६/६,सुनबर्षी र ग्रामथानमा ४/४ ,धनपालथानमा ३,रङ्गेली र स्थानीय तह नखुलेका २/२ जना ,पथरिशनिश्चरे,मिक्लाजुङ र उर्लाबारीमा १/१ जनामा संक्रमण देखिएको छ । यस्तै सुनसरी धरानमा ६३,इनरुवामा ४१,इटहरिमा ३०,दुहबिमा ८,बर्‍हाक्षेत्रमा ६,बर्जुमा ५,रामधुनिमा ३,देवागञ्जमा २ र स्थानीय थ नखुलेका ६ जनामा संक्रमण देखिएको हो ।

यस्तै झापाको कमल गाउँपालिकामा २९,दमकमा १८,गौरिगञ्ज,गौरादह र स्थानीय तह नखुलेका ४/४ जना ,शिबसताक्षी र भद्रपुरमा १/१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । धनकुटाको सहिदभुमी १९,धनकुटा नपा मा १३,सागुरिगढी ९,महालक्ष्मीमा २ र पाख्रीबासमा १ जना रहेका छन । उदयपुरको त्रीयुगामा १८,उदयपुर गढिमा २ र स्थानीय तह नखुलेका १ जना रहेक छन ।

भोजपुरको षडानन्द नगरपालिकामा १२,पौवादुङ्ममा २,अरुणमा १ र स्थानीय तह नखुलेका २ जनामा संक्रमण देखिएको छ । संखुवासभाको सभापोखरिमा ११,खादबारी र स्थानिय तहनखुलेका १/१ जना रहेका छन । इलामको माइजोकगमाइमा १०,इलाम नपा मा र चुलाचुलीमा १/१ जना रहेका छन । पाचथरको मिक्लाजुङमा ७,ताप्लेजुङको मेरिङदेङमा ६ र स्थानीय तह नखुलेका १,तेह्रथुमको लालिगुरासमा १ र प्रदेश १ बाहिरका १९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

प्रदेश१ मा कोरोना संक्रमितको संख्या ४८हजार ४४१ पुगेको छ । ३१ हजार ७९२ जना संक्रमण मुक्त भएका छन । यस्तै आज मात्रै २१९ जना संक्रमण मुक्त भएका हुन । सकृय संक्रमितको संख्या १६ हजार २१ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

भर्खरै प्रकाशित

एमसिसी अस्वीकार भए वैदेशिक सहयोग रोकिने सुमारको चेतावनी

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

कतार प्रहरीमा नेपाली युवालाई रोजगार : अवैध चलखेल सुरू, सरकार मौन

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

चीनबाट ४४ लाख मात्रा खोप आउँदै

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

मल खरिद गर्न बजेट अभाव

प्रकाशित मिती : २०७८ भाद्र २९ गते , मंगलबार

साताको लोकप्रिय

खोटाङमा एकै दिन ३ जना संक्रमीत को मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १८ गते , मंगलबार

भारतमा सबै भन्दा बढी महाराष्ट प्रदेश प्रभावित

प्रकाशित मिती : २०७७ भाद्र २६ गते , शुक्रबार

ट्याक्टरले किच्दा चालकको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १९ गते , बुधबार

उपत्यकामा कोरोनाको केन्द्र बिन्दु बन्दै

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १७ गते , शनिबार

सिफारिस

भोजपुरमा संसद बिगटन विरुद्ध महिलासंघको प्रदर्शन

प्रकाशित मिती : २०७७ फागुण ९ गते , आइतबार

भोजपुरको राम प्रसाद राई गाउँपालिकामा १८ जनामा कोरोना पुष्टि

प्रकाशित मिती : २०७८ बैसाख २७ गते , सोमबार

अनुसंधान कार्यलय खोटाङमा कार्यरत हवल्दारको हत्या

प्रकाशित मिती : २०७८ असार २७ गते , आइतबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: