. भोजपुरमा १७ जना कोरोना संक्रमीत थपिए सङ्गै प्रदेश १ मा ६७३ जना थप संक्रमित::Online News
माघ ११, २०७८ मंगलबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ ६ गते , बिहिबार

भोजपुरमा १७ जना कोरोना संक्रमीत थपिए सङ्गै प्रदेश १ मा ६७३ जना थप संक्रमित


जेठ ६ ।

प्रदेश नम्बर १ मा गत २४ घण्टामा १ हजार ४ सय ११ जनाको पिसिआर परिक्षण गर्दा ६ सय ७३ जना कोरोना संक्रमीत थपिएका छन ।

संक्रमण हुनेमा मोरङमा ३०६,सुनसरीमा १६४,झापामा ६१,धनकुटामा ४४,उदयपुरमा २१,भोजपुरमा १७,संखुवासभामा १३,इलाममा १२,पाचथर र ताप्लेजुङमा ७-७ ,तेह्रथुममा १ र प्रदेश १ बहिरका २१ जना रहेको सामाजिक बिकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।

मोरङको बिराटनगरमा १७६,बेलबारिमा ३३,सुन्दरहरैचामा २७,रतुवामाइमा १७,केराबारिमा १४,कटहरिमा ९,जदाह र बुढिगङ्गामा ६/६,सुनबर्षी र ग्रामथानमा ४/४ ,धनपालथानमा ३,रङ्गेली र स्थानीय तह नखुलेका २/२ जना ,पथरिशनिश्चरे,मिक्लाजुङ र उर्लाबारीमा १/१ जनामा संक्रमण देखिएको छ । यस्तै सुनसरी धरानमा ६३,इनरुवामा ४१,इटहरिमा ३०,दुहबिमा ८,बर्‍हाक्षेत्रमा ६,बर्जुमा ५,रामधुनिमा ३,देवागञ्जमा २ र स्थानीय थ नखुलेका ६ जनामा संक्रमण देखिएको हो ।

यस्तै झापाको कमल गाउँपालिकामा २९,दमकमा १८,गौरिगञ्ज,गौरादह र स्थानीय तह नखुलेका ४/४ जना ,शिबसताक्षी र भद्रपुरमा १/१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । धनकुटाको सहिदभुमी १९,धनकुटा नपा मा १३,सागुरिगढी ९,महालक्ष्मीमा २ र पाख्रीबासमा १ जना रहेका छन । उदयपुरको त्रीयुगामा १८,उदयपुर गढिमा २ र स्थानीय तह नखुलेका १ जना रहेक छन ।

भोजपुरको षडानन्द नगरपालिकामा १२,पौवादुङ्ममा २,अरुणमा १ र स्थानीय तह नखुलेका २ जनामा संक्रमण देखिएको छ । संखुवासभाको सभापोखरिमा ११,खादबारी र स्थानिय तहनखुलेका १/१ जना रहेका छन । इलामको माइजोकगमाइमा १०,इलाम नपा मा र चुलाचुलीमा १/१ जना रहेका छन । पाचथरको मिक्लाजुङमा ७,ताप्लेजुङको मेरिङदेङमा ६ र स्थानीय तह नखुलेका १,तेह्रथुमको लालिगुरासमा १ र प्रदेश १ बाहिरका १९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

प्रदेश१ मा कोरोना संक्रमितको संख्या ४८हजार ४४१ पुगेको छ । ३१ हजार ७९२ जना संक्रमण मुक्त भएका छन । यस्तै आज मात्रै २१९ जना संक्रमण मुक्त भएका हुन । सकृय संक्रमितको संख्या १६ हजार २१ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

साताको लोकप्रिय

आजदेखि निषेधाज्ञामा थप कडाइ, उल्लङ्घन गरे कैद सजाय

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ १४ गते , शुक्रबार

आज थप १ हजार १ सय ५४ जना कोरोना सन्क्रमित

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज ५ गते , सोमबार

कोरोना भ्याक्सिन सर्बसाधारणमा लगाउन डब्लुएचओको अनुमति

प्रकाशित मिती : २०७७ अषोज १० गते , शनिबार

भोजपुरको आमचोकमा प्रहरी चौकी स्थापना

प्रकाशित मिती : २०७७ कात्तिक १४ गते , शुक्रबार

सिफारिस

बादरलाई थापेको पासोमा परि एक जनाएको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ जेठ २७ गते , बिहिबार

भिरबाट लडेर वडा सदस्यको मृत्यु

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ९ गते , बुधबार

फेरि होला त ? लकडाउन के भन्छन विशेषज्ञ

प्रकाशित मिती : २०७७ चैत्र १२ गते , बिहिबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: