. सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु::Online News
श्रावण १०, २०७८ आइतबार
SiddhakaliMedia

Space for Ads (1200*90)px

×
>

प्रकाशित मिती : २०७८ असार ५ गते , शनिबार

सवारी दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मीको मृत्यु


सडक दुर्घटनामा परि एक सञ्चारकर्मिको मृत्यु भएको छ ।

मोहत्तरी जिल्लाको गौशाला स्थित रेडियो जुनतारा मा कार्यरत सञ्चारकर्मी बर्ष ३० का अर्जुन कुशाबाहाको शुक्रवार साझ मृत्यु भएको हो । रेडियोमा आफ्नो काम सकेर ज ७ प ९०४२ नम्बरको मोटरसाइकल बाट घर जादै गरेका सर्लाही इन्द्रपुर नगरपालिका १३का अर्जुनलाइ सर्लाहीकै हरिपुर्ब नगरपालिका ८ मा बिपरित दिशाबाट तीब्र गतिमा आउदै गरेको टिपरले ठक्कर दिदा उनको घटनास्थलमै मृत्यु भएको उनका रेडियो सहकर्मी नरेन्द्र महतोले जानकारी दिए ।

सडक छेउमा थुपारिएको बालुवाको थुप्रो कटाउने क्रममा टिपरले ठक्कर दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय सर्लाहीले जनाएको छ । उक्त घटना प्रती स्थानीय बासिले टिपरमा आगजनी गरेर सडक अबरुद्ध गरेका थिए । प्रहरीले टिपर सहित चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । रासस


सेयर गर्नुहोस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईंको प्रतिकृया

सिफारिस

भोजपुरमा निषेधाज्ञा हटाइयो कोरोना संक्रमण दरमा केही कमि आएन

प्रकाशित मिती : २०७८ श्रावण ८ गते , शुक्रबार

हाम्रो टिम

सम्पर्क

Follow us at: